AZTECH SP. Z O. O.

Europejski Producent Kontenerów

AZTECH SP. Z O. O. to renomowany producent kontenerów, z uznaniem na rynkach europejskich. Nasza firma skupia wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, zajmujących się obróbką metali, projektowaniem oraz doświadczoną kadrą inżynierską. Jesteśmy elastyczni, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasz zespół stanowią głównie młodzi, pełni energii pracownicy, zawsze gotowi do podjęcia nowych wyzwań. Dążymy do osiągania doskonałości w dziedzinie budowy kontenerów biurowych, kładąc nacisk na innowacyjne podejście i profesjonalizm. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, dlatego oferujemy nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także profesjonalne doradztwo oraz zaawansowane wsparcie techniczne.

Jak pracujemy?

Spisanie dokumentacji

Przed przystąpieniem do budowy kontenera na samym początku nasz doradca techniczny przeprowadza rozpoznanie z Klientem i ustala cechy, które powinien spełniać kontener. Dodatkowo, pomagamy Klientowi odpowiadając na wszystkie jego pytania i wątpliwości. Wynikiem prac jest ścisła dokumentacja, która jest podstawą pracy dla zespołu projektowego.

Sporządzenie propozycji

Po uzyskaniu dokumentacji zespół projektowy wykonuje stosowne obliczenia, analizy i symulacje oraz proponuje konkretne rozwiązania. Następnie wspólnie z zamawiającym wybieramy najbardziej dopasowaną propozycję.

Realizacja

Wybrany projekt trafia do realizacji, gdzie wytwarzane są pojedyncze elementy kontenera. Po restrykcyjnym audycie jakości przez nasz zespół nadzorczy wszystkie elementy są montowane i przekazywane do transportu.

Dostawa i budowa

Gotowe kontenery są dostarczane na miejsce docelowe, gdzie wykwalifikowany zespół profesjonalistów zajmuje się montażem finalnym.

Serwis gwarancyjny

Dbając o zadowolenie naszych Klientów oferujemy zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny na wypadek ewentualnych niedogodności.

1100

Zadowolonych
klientów

1400

Zrealizowanych
projektów

21

Średni czas
realizacji i dostawy (dni)

8500

Przeprowadzonych
rozmów

Innowacyjne rozwiązania

Nasza działalność skupia się na odkrywaniu innowacyjnych rozwiązań w konstrukcji kontenerów biurowych i mieszkalnych, stanowiących ekonomiczną i szybką alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Jesteśmy jednym z największych producentów w Polsce, specjalizując się w tej dziedzinie.

Dołącz do nas, aby doświadczyć rewolucji w budownictwie kontenerów. Jesteśmy gotowi sprostać największym wyzwaniom w tworzeniu nowoczesnych przestrzeni biurowych i mieszkalnych.

 

Sprawdź nasze
realizacje